Tema

Návrat do reality

9. srpna 2011 v 8:56 | Musō-ka
Aaa už jsem zpátky z tábora... no prostě návrat do reality. A jak že tu realitu poznam? Ujel mi autobus do Plzně a nešel internet.
Ale pravá realita přijde, až se vrátíme do školy či so zaměstnání. Lidi si hodně myslí, že jsem pesimista, že vše vidím černě,no a možná i sem, ale....
a co je to návrat? Znamená to že si musíme realitu najít a dojít k ní? Myslím si, že je přesnější spojení návrat reality, protože realita s námi praští o zem a to silně, aby jsme se probudili a zjistili, že může být ještě hůř.
Všichni mají skoro jasno co chtějí dělat, teda aspoň přibližně, ale já jediná to ještě nevím ani zhruba....
nemyslím si, že by jsem byla nějaký talent no prostě talentovky na uměleckých školách jsou dost přísný, ale chci školu, která neni jen na jedno zaměření jako kominík či co...ale zase nechci na pajdu, protože by sem už dneska musela někerý děti umlátit atd...
a tady mam jednu bíásničku o realitě....


Realita, realita
k popsání slova
nestačí jen jedna věta.

Vrácení do reality je těžká věc
spadnete z nebes a
to není zrovna příjemné,
když spadne klec.

Pesimista či optimista
co vybrat si mám.
šance je jedna ze sta
jak vydržet to mám.

Realita, realita
jak rozumět mám?
Tomu, co realita
je a co je tma?

Když pohlédnu z okna,
nezdá se mi,
že líp je doma.

Za chvíli přichází ta realita,
ještě pár týdnů
a po prázdninách je veta.

ještě pár dnů
a trudomyslnost
zaplní nám hlavu.

Ale jedno se přiznat musí,
ta realita mně stále dusí...

Reklama

25. července 2011 v 19:43 | Musō-ka
Asi každý se rád dívá na televizi a tak zná tuten typ reklam "televizní", ale dnes chci hovořit o blogových.
Když jsem dodělala rekonstrukci, tak sem se pár blogařů ptala jak se jim to líbí. Ale to byla reklama, protože jsem poukazovala na svůj blog. Reklamu si musí udělat každý ať v práci, nebo nějaký admin. A neříkejte mi, že jste si nenapsali nikdy o shlédnutí vašeho blogu. Najdou se i tací, co tím opovrhují a říkají si, je to blbost.
Určitě rádi pořádáte soutěže,ano SON_ nebo bleskovky atd...
A překvapivě i toto jsou reklamy, protože upozorňujete lidi na svůj blog.
Ale teď k těm úplně nejběžnějším reklamám.
Jestli si myslíte, že jste neposkvrněná duše, bez zbytečných reklam mílíte se....
jestli máte blog a na něm jen jediný komentář...vulalá máte reklamu.Ano nejenom to, že když někdo jiný vás najde pomocí věty z vašeho článku na googlu nebo blog.cz, ale taky takovou, že poukazujetet na to, jakej máte blog, ano ano.
Já respektuji reklami, protože mě je ostatní taky povětšinou respektujou. Chápu že některým lidem to leze na nervy,ale povětšiniou ti (neříkám že všichni), co mají na blogu zvláštní místo bna reklami a ostatní hrubě napomínají, že reklamu dali tam kam nepatří, reklami píše mnohem častějc než ostatní.
Zažila jsem holku, která i komentář k článku např.:"tento článek je zajímaví atd..." považovala za reklamu, protože ten komentující nepsal PŘÍMO pro adminku nebo přímo k určité větě....za dva takové prohřešky už měly blokovaný reklami, no a už asi nemá blog, protože po měsíci těchto praktik, jí někdo napsal že je píííííp a píííííp, protože zašla až tak daleko, že ho nahlásila (neúspěšně). A to chtěl pouze po ní aby mu napsala v jakym programu dělala určitý obrázek, pochválil layout a článek, a odepsal někomu jinému pod článkem.
Takže vím že rádi reklami moc nemáte, ale když napíšu reklamu, tak budu o to míň sekýrovat ostatní, aby je psali do reklam, protože reklama je reklama, a smiřte se s tím, že se vždyxcky najde někdo, kdo to napíše někam jinam to je život...berte to s rozumem slušně ho upozorněte a kdyžtak tu reklamu holt smazejte....

Tak toto je můj názor

Jaký názor máte vy?

 
 

Reklama