Jak to bylo s upíry a zombie?

20. června 2011 v 22:03 | Musō-ka |  news


"Simon a George Cullenovi mají vrozenou chorobu, kterou lékaři nazývají Hypohydrotická ektodermální dysplasia (HED). Lidí s tímto typem onemocnění je na celém světě jen okolo sedmi tisíc. A co HED obnáší? Bledost, nesnášenlivost slunečních paprsků, problémy se zuby a nepocení."

Někdy se stává že kůže okolo rtů ztvrdne a člověk nemá žádný rty.
Jinak nesnáší světlo, protože jejich tenká a křehká kůže je velmi poruchová a můžou o ni přít. Česnek také nesnáší, protože má v sobě látky, které můžou zavinit i smrt.
Někdy dokonce mají chuť na krev, a proč? Když máte hooodně na něco chuť asi vám ta látka obsažená v potrvině chybí.Takže lidem, kterým chybí hodně krve můžou chtít krev...


Nepřipadá vám to nějak...divný a podezřelí?Už víte proč vznikli pravdivé míty o upírech a co zombi?Čtěte dál...
A jak vznikli pověsto o zombiech? je to společný s mágy...
Mágové se chlubili tím, že umí znovuoživovat lidi,ale samozřejmě to bylo jen kasání.
zjistili, že výtažek z jedné rostliny dokáže člověka na pár hodin-či dní jako by uvést na pokraj smrti člověk by řekl, že je ten člověk mrtví,ale srdce pracuje. Takže to ti takzvaní kouzelníci zjistili a nasypali to nějaký osobě podali a ta den na to jakoby zemřel,ale pak se účinky vyrušili, bu´tto časem nebo zase něčim jinym a on vulalá
obživnul,ale ne tak docela, ta látka togho člověka zevnitř rozežírala no prostě orgány byli slabé, některé části těla byli ochrnuté, kůže měla nezdravou barvu až klidně dozelena.Kůže byla slabá a proto se na ní lehce dělali odřeniny až do masa.Většinou těm lidem vypadali všechny zuby a tak 2-5měsíců na to zemřel...Tak co..už je vám to jasné xD?Tak tuto ↑ je podloženo,ale míma slovama tak nekopčit!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama